Úvod » Katalog » Acropolium

Acropolium

Nárokováno majitelem
Průmysl
Kontaktní údaje
Legální informace
Jméno společnosti
Acropolium
s.r.o.
Jméno společnosti (Angličtina)
Acropolium
Také známý jako
Acropolium Praha, Acropolium Prague
IČO
28138970
Majitel
OLEKSII GLIB
Stručný popis

Rok 2003. Boom internetových společností. Ani státy na území bývalého SSSR nebyly výjimkou. Některé společnosti zajímal trh informačních technologií a chtěly vybudovat své podnikání v této nové oblasti, jiné, tradiční společnosti, měly pocit, že technologie oddělí vůdce od těch, co následují. I my jsme si to jasně uvědomovali a nechtěli jsme si nechat tento `nový svět` uniknout.

V té době pracovalo mnoho odborníků v oblasti informačních technologií samostatně. Týmová práce byla novinkou. Zvolili jsme cestu, která byla trnitá a vyžadovala prostudování každé nové technologie od začátku až do konce. Odmítli jsme jednoduše přebírat a adaptovat západní řešení. Místo toho jsme pro své zákazníky vyvíjeli vlastní produkty.

V roce 2007 vznikl název Acropolium – symbol věrnosti starým tradicím a staletí staré architektuře Akropole.

Věříme, že za dobu existence naší společnosti jsme z našich zaměstnanců vyškolili mnoho vynikajících specialistů, kteří mnohokrát prokázali svou vysokou úroveň. Jsem hrdý na to, že jsme dokázali udržet vynikající pracovní vztahy s mnohými bývalými spolupracovníky.

Již tehdy naši programátoři vytvářeli velké množství webových stránek, a po dvou letech práce vyvinuli třetí verzi vlastního CMS systému, který umožnil vytvářet jednoduché stránky za několik dní.

Zkušenosti ukázaly, že tvorba flexibilního produktu je zajímavější a důležitější, než pouze klonovat webové stránky. Proto Jurij Savenko (aka Yoshi) společně se mnou v roce 2005 založil společnost vyvíjející vlastní webová řešení. Ještě jsme neměli jméno, ale měli jsme cíl – uplatnit své zkušenosti (přibližně sedm let v oblasti vývoje integrovaných a inovativních řešení).Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *